Підписатися на RSS

Наша школа

Комунальний заклад "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №8 Харківської міської ради" була заснована у 1972 році.

Адміністрація –
директор - Артем'єв Вадим Олександрович
заступник директора з навчально-тренувальної роботи - Синиця Тарас Миколайович
Старший інструктор-методист - Заячківська Світлана Миколайовна

Інструктор - методист - Смирнова Ольга Володимировна

Дитячо-юнацька спортивна школа є позашкільним навчальним закладом спортивного профілю - закладом фізичної культури і спорту, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, визнаному в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту.

Основними формами навчально-тренувальної роботи є групові навчально-тренувальні заняття, тренування за індивідуальними планами, виховні заходи, медико-відновні заходи, навчально-тренувальні збори, практика суддівства спортивних змагань.

Основною формою спортивної роботи є участь вихованців у спортивних змаганнях різного рівня.

Школа розташована у двоповерховій будівлі, повністю відповідає сучасним вимогам, в ній є: 8 обладнаних спортивних залів, де займаються боксом, гирьовим спортом, тхеквондо і футболом. Відділення волейболу працює на базі загальноосвітніх навчальних закладів Холодногірського району та Палацу спорту "Локомотив".

У вересні 2015 року в КДЮСШ №8 було відкрито два нових відділення - футзал і регбіліг.з 2017року відділення рукопашного бою та з вересня 2018 р відділення кульової стрільби

У вересні 2016 року на території нашої школи було збудовано нове футбольне поле зі штучним покриттям, баскетбольний і волейбольний майданчики.

Навчально-тренувальний процес у спортивній школі забезпечують 34 тренери-викладачі, з них – 3 тренери-викладачі мають почесне звання "Заслужений тренер України", 2 тренери-викладачі вищої категорії, 4 тренери-викладачі першої категорії і 6 тренерів-викладачів другої категорії.

У школі навчаються 1099 дітей в 88 групах.

На теперішній час у школі тренуються: 4 – Майстри спорту України і 22 Кандидати у Майстри Спорту України, 44 спортсменів 1 розряду і більше 300 дітей, які мають масові розряди з видів спорту.

Кiлькiсть переглядiв: 739

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.