• Головна
  • Новини школи
  • Наші талановиті спортсмени прославляють рідний Харків своїми спортивними талантами.

2023-04-28

22 квітня 2023 року було проведено чимало змагань, в яких спортсмени КЗ "КДЮСШ №8 ХМР" відзначились.
У Львові був проведений Всеукраїнський турнір з дзюдо "Lion Judo Cup", в якому Габелок Максим посів перше місце.
Також, пройшов Відкритий чемпіонат Північної Ірландії з дзюдо, в якому Ковальчук Єгор посів перше місце.
Під час проведення Кубку Будапешту 2023 року, Мелешкова Віола посіла перше місце.
Тим часом, у Варшаві відбувся другий етап Grand Prix Bielan з тхеквондо ВТФ, в якому Кушнаренко Ніка та Туренко Мар'я посіли перше місце, а Юхно Анастасія - друге місце.
У Броварах стартував Чемпіонат України з панкратіону, в якому Кочін Андрій у розділі фул та традішин посів третє місце.
Вітаємо чемпіонів та їхніх тренерів! Бажаємо їм і далі йти тільки вперед! Справжні сильні і незламні українці, які вміють боротися, досягати мети та перемагати! Зараз у кожного свій фронт і разом ми обов’язково переможемо!