Підписатися на RSS

Спортивні відділення школи

ВІДДІЛЕННЯ БОКСУ

/Files/images/IMG_7363.JPG Відділення боксу було відкрито понад 30 років тому. Навчально-тренувальний процес здійснюють 5 досвідчених тренерів-викладачів.
Вихованці відділення беруть активну участь у змаганнях міського, обласного республіканського та міжнародних рівнів та гідно представляють нашу школу на спортивній арені.

Сінані Леонід - Майстер спорту України - срібний призер Чемпіонату Європи, багаторазовий переможець Чемпіонатів України;

Цилюрік Владислав - Кандидат у майстри спорту України переможець та призер Чемпіонатів України.

За останні п'ять років роботи відділення, було підготовлено: Майстер спорту України Міжнародного класу - 1 спортсмен, Майстрів спорту України - 5 спортсменів, Кандидатів у майстри спорту України - 9 спортсменів та 19 спортсменів І розряду.


Школа пишається своїми вихованцями та запрошує всіх бажаючих до занять боксом.

ВІДДІЛЕННЯ ТХЕКВОНДО

/Files/images/IMG_7343м.jpg Відділення тхеквондо було відкрито в 1998 році. Навчально-тренувальний процес на відділенні тхеквондо здійснюють 10
тренерів-викладачів. Спортсмени відділення тхеквондо ведуть активну тренувальну та змагальну діяльність. За період роботи відділення було підготовлено: Кандидатів у майстри спорту України - 21 спортсмен, Майстрів спорту України - 18 спортсменів, Майстрів спорту України міжнародного класу - 3 спортсмени та Заслужений майстер спорту України - 1 спортсмен. В різні роки входили до складу Національної збірної команди України з тхеквондо - 21 спортсмен.
Відділення пишається своїми вихованцями – членами Національної збірної команди України з тхеквондо, чемпіонами України, призерами та чемпіонами Міжнародних турнірів, призерами чемпіонатів Європи та Світу, а також учасниками та фіналістами Літніх Олімпійських Ігор. А саме:

- Шапошник Олександр - Майстер спорту України Міжнародного класу - фіналіст Олімпійських Ігор в Афінах (2004р.) - 5 місце, багаторазовий призер чемпіонатів Європи та Світу , Десятикратний чемпіон України.

- Конєва марина - Заслужений Майстер спорту України - півфіналістка Олімпійських Ігор в Лондоні (2012р.) - 9 місце, двократна бронзова призерка Чемпіонату Європи, багаторазова чемпіонка України та Міжнародних та Всеукраїнських турнірів класу "А".

ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ

/Files/images/IMG_7559v.jpg Відділення футболу працює з першого дня заснування школи. Вихованці відділення беруть участь у змаганнях на Першість міста Харкова, в різноманітних міських змаганнях з міні-футболу, у Чемпіонаті області з футзалу та у міжнародних і всеукраїнських юнацьких турнірах.

У 2010 році вихованець відділення Іванов Артем був переданий до ФК "Арсенал" (Харків), а на теперішній час грає в основному складі ФК "Шахтар" (Донецьк).

ВІДДІЛЕННЯ ФУТЗАЛУ

/Files/images/35MxEhBquMw.jpg З 2008 року в КДЮСШ №8 було введено жіночий футбол, який активно розвивався.

Та у вересні 2015 року було відкрито відділення футзалу.

За такий короткий час вони вже встигли досягти високих результатів: приймають участь у Чемпіонаті та Кубку Укаїни з футзалу серед жінок та в Міжнародних турнірах.

Ми пишаємося заслугами вихованців відділення та запрошуємо дівчаток та хлопців, які мріють стати видатними футболістами.
В нашій школі працюють досвідчені тренери з футзалу, які допоможуть Вам досягти високих результатів.

ВІДДІЛЕННЯ ГИРЬОВОГО СПОРТУ

/Files/images/IMG_7786v.jpg У лютому 2008 року у школі було відкрито відділення гирьового спорту. За досить короткий період роботи вихованці відділення досягли високих результатів.

- Зуб Сергій - Майстер спорту України - переможець Чемпіонату світу та Чемпіонатів України;

- Кольман Валентина і Цвіль Ірина - Кандидати у майстри спорту України - призерки Чемпіонату Світу серед юніорок та переможці Чемпіонатів України;

За пять років роботи відділення було підготовлено: Майстрів спорту України - 9 спортсменів, Кандидатів у майстри спорту України - 15 спортсменів та 19 спортсменів І розряду.

ВІДДІЛЕННЯ ВОЛЕЙБОЛУ

/Files/images/IMG_7854v.jpg Відділення волейболу працює з 2008 року. За досить короткий час роботи відділення вихованці досягли високих результатів. Протягом останніх років до Харківського державного вищого училища фізичної культури були передані наступні вихованці: Ситнік Юлій, Куценко Дмитро та Білоконь Антон, які входили до складу збірної команди Харківської області. Вихованці відділення беруть участь у Чемпіонатах України та Всеукраїнських турнірах.

В нашій школі працюють досвідчені тренери з волейболу, вони допоможуть Вам досягти високих результатів.

Ми раді вітати Вас в стінах нашої спортивної школи !!!

ВІДДІЛЕННЯ РЕГБІЛІГ

Кiлькiсть переглядiв: 1331

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.